Ceník a kalkulace služeb

Ceny za služby stanovuji vždy dohodou se zákazníkem, protože záleží na konkrétních požadavcích a dalších kritériích jako např.: velikost akce (prostoru), počet návštěvníků, náročnost na přípravu, termín a doba trvání akce, objem použité aparatury atd.

 

Na základě poptávky zákazníka stanovím předběžnou cenu, která je ale skutečně jen orientační a zpravidla také maximální. Téměř vždy je možné snížit ji použitím například méně složitých komponentů a spolehlivě zvládnout i akce, jejichž rozpočet je omezen. Pokud nemáte v tomto směru potřebné technické zkušenosti, nabízím (samozřejmě zdarma) konzultaci a poradenskou službu. V případě zájmu Vás rád navštívím osobně, nejlépe přímo na místě konání Vaší akce.

 

Pro nezávaznou kalkulaci Vaší poptávky mě kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo použijte tento formulář:

 

Formulář pro kalkulaci orientační ceny

datum akce: 
typ akce (vyberte i více možností):firemní akce
soukromá akce
sportovní akce
svatba
koncert
diskotéka
karaoke
jiné
místo konání akce (město, obec):
vzdálenost z Brna:
popis prostoru:
vaše požadavky:
přibližná doba akce v hodinách:
kontaktní osoba (jméno):
váš e-mail *:
váš telefon:
přiložit soubor:
Jaký je výsledek  - *
 

 

UPOZORNĚNÍ: Pokud patříte mezi ty, co shánějí nejlevnější firmu a nezáleží jim na kvalitě, doporučuji Vám opustit tyto stránky! Ušetříte čas mně i Vám!
 

Možná jste zvyklí poptávat různé služby a vybírat z nich nejvýhodnější nabídku. U některých činností to možná jde, ale v mé profesi jsou opravdu velké rozdíly mezi výslednou kvalitou služeb. Nemohu a ani nechci konkurovat lidem, kteří dělají svoji práci špatně. Mé služby nejsou předražené, pouze odpovídají výsledku za který ručím! Tolik na vysvětlenou.