Karaoke show

nabízím profesionální DVD KARAOKE Show pro Vaše firemní párty, oslavy, diskotéky apod., včetně odborné obsluhy a kompletního technického zabezpečen (ozvučení, bezdrátové mikrofony, projektor, plátno, LCD TV). Na vyžádání zašlu seznam karaoke titulů. V nabídce spousta českých, slovenských i zahraničních hitů. Karaoke je také možné kombinovat s diskotékou nebo oldies party se zkušeným diskžokejem.
 

 

Co je to vlastně KARAOKE?


Trošku zvláštní slovo "Karaoke" pochází z dalekého Japonska, kde byl tento geniální vynález objeven. Postupně se rozšířil do různých koutů světa a konečně přichází v profesionální podobě i k nám. Díky této nabídce máte nyní možnost vyzkoušet si tento recept na dobrou zábavu i Vy!
Možná namítnete, že nemáte hudební sluch a zpívání není zrovna Vaše parketa... Jste na omylu! Karaoke naučí zpívat skoro každého, kdo dokáže alespoň trošku napodobit melodii, kterou slyší. Princip je jednoduchý. Z našeho rozsáhlého seznamu českých, slovenských i zahraničních hitů na originálních nosičích DVD si vyberete skladbu, která je nejblíže Vašemu hlasovému rozsahu a kterou dobře znáte. Naše nabídka DVD je neustále aktualizována a ten "Váš" hit si v ní určitě najdete. Můžete zpívat i ve dvojici, pokud se na sólo vystoupení necítíte. Každý karaoke zpěvák dostane k dispozici svůj bezdrátový mikrofon, který je vybaven speciálním "hall" efektem, takže dokáže zakrýt i případné nesrovnalosti v intonaci. Začnou hrát první tóny Vašeho oblíbeného hitu a Vy už budete moci sledovat na velkoplošné videoprojekci, nebo na obrazovce titulky s textem písně, které se budou posouvat a měnit svoji barvu, přesně v okamžiku, kdy máte začít zpívat. Hudební podklad obsahuje nejen základ skladby, ale i vodící melodii, která Vám napomáhá k lepšímu výkonu. Váš první koncert začíná! Není vůbec podmínkou podat napoprvé profesionální výkon! Karaoke je především zábava, kde se cení odvaha a originalita.

 

 

Zde je několik ukázek, jak karaoke funguje:

 

video ukázka 001

video ukázka 002

video ukázka 003

video ukázka 004
 

Facebook   Instagram   Youtube  Messenger   

 

Přihlášení